Andrea Jiráková

Prodáme vaši nemovitost – rychle, profesionálně a za nejvyšší možnou cenu

REALITY

V Broker Consulting spravujeme finance více než 640 tisícům klientů. Známe jejich plány a víme o nabídce i poptávce nemovitostí dříve než realitní kancelář. Proto se až třetina všech realitních obchodů uskuteční v rámci naší sítě, aniž by se dané domy či byty veřejně inzerovaly. Specializujeme se ale i na oblast financí, díky čemuž vám dokážeme nejprve najít vhodnou investiční nemovitost či kupce a poté pomůžeme zajistit výhodné financování. Celá transakce tak proběhne hladce a bez komplikací. Naše práce nás baví, jsme v ní rádi kreativní, a proto profesionální homestaging, videoprohlídky, krásné profi fotky, 3D plánky či vizualizace jsou naším standardem při prodeji či pronájmu všech našich nemovitostí.

Podívejte se, jak hladce prodáme či pronajmeme vaši nemovitost

Play Video
Unikátní srovnávač cen nemovitostí

Zajímá vás, jakou hodnotu má váš dům či byt? Chcete vědět, za kolik se dnes dá pronajmout vaše nemovitost? Neváhejte nás kontaktovat a získat odhad nemovitosti zdarma.

Aktuální nabídka nemovitostí

Podívejte se, jaké domy a byty právě prodávám.

Naše realitní služby

Profesionální fotograf

Máte jen jednu šanci udělat dobrý první dojem. A právě ten často rozhoduje. Proto spolupracujeme s profesionálními fotografy, jejichž snímky chytí za srdce a přilákají klienty hledající nemovitosti k osobní prohlídce.

Dokonalá videoprohlídka

Skvělé fotografie vzbudí zájem a dodají rámcovou představu o tom, jak daná nemovitost vypadá, ale až s videoprohlídkou budete mít pocit, jako byste se v domě či bytě skutečně procházeli. Navíc si uděláte perfektní představu o okolí nemovitosti.

Propracovaný marketing

U nás to nefunguje tak, že nemovitost vložíme na inzertní portály a čekáme, kdo se ozve. My jdeme zájemcům naproti. A pomocí přesně zacílené reklamy ukážeme váš dům či byt právě těm lidem, kteří by o něj mohli mít zájem. Používáme sociální sítě i interní firemní marketing tak, že o vaší nemovitostí ví více než 1000 konzultantů v BC. Ti ji aktivně nabídnou svým klientům, kteří aktuálně hledají nové bydlení či investici.

Homestaging

Zcela nezařízený dům či byt působí chladně a mnoho potenciálních zájemců nemá takovou fantazii, aby si dokázali představit, jak by si ho mohli zabydlet. Profesionální úprava interiéru jim to značně ulehčí. Profesionálním homestagingem vdechneme totiž i poloprázdnému prostoru život.

3D plánky
a vizualizace

Projektová dokumentace laikům nic neřekne a ani z fotografií či videoprohlídky nezískáte zcela jasný obrázek o tom, jak vypadá nemovitost jako celek. 3D plánky a vizualizace ukážou zájemcům přehledný plán domu či bytu. Vizualizace rádi tvoříme i při prodeji pozemku se stavebním povolením na výstavbu bytového objektu. Máme bohatou praxi i s tvorbou vlastních interaktivních webových stránek pro jednotlivé projekty či luxusní nemovitosti na prodej.

Odhad nemovitosti zdarma

Uvažujete o prodeji nemovitosti a zajímá vás její tržní cena? Zpracujeme vám kvalifikovaný odhad zdarma, abyste měli rámcovou představu, kolik byste za ni mohli dostat.

Kvalitní právní servis

I sebemenší chyba může mít nedozírné následky. Proto zajistíme špičkový právní servis a obstaráme kompletní smluvní dokumentaci, která ochrání vaši investici a zaručí bezproblémové dokončení celé transakce. Dle vaší volby zajistíme potřebnou a bezpečnou úschovu vašich peněz do doby, než dojde
k přepisu vlastníka na katastru.

Bezproblémové financování

Nezanedbatelná část realitních odchodů ztroskotá na tom, že zájemce nedostane hypotéku, o kterou usiluje na vlastní pěst. My však díky mnohaletým zkušenostem vašemu kupujícímu zajistíme financování a vše tak proběhne bez komplikací. Všechny zájemce vám řádně prověříme, a tudíž nedojde k podpisu rezervační smlouvy s někým, kdo není prověřen a kvalifikován pro potřebné financování na koupi.

Zjistěte, jak Vám roste hodnota Vašeho majetku v čase

Kalkulačka úročení majetku

Reference
Josef H.

Josef H.

Loni v listopadu jsem prodával byt v Praze, který jsem zdědil po svých rodičích. Váhal jsem, zda ho prodat sám bez realitky, nebo využít realitní kancelář. Jelikož jsem měl dobrou zkušenost již z minulosti s paní Jirákovou, která mi vyřizovala hypoteční úvěr, a dozvěděl jsem se, že nabízí i tyto služby, obrátil jsem se na ni. Paní Jiráková prodala byt velice rychle a za cenu vyšší než jsem očekával. Vše bez komplikací a bezpečně. Navíc mi pomohla s přepisem služeb a doporučila kontakt na skvělého daňaře i odhadce. Doporučuji všem, kteří váhají nad tím, jak prodat svou nemovitost rychle, bezpečně, bez starostí a za tržní cenu.

Standa B.

Standa B.

S paní Jirákovou z Broker Consulting jsme velice spokojení – již několik let nám dělá finančního poradce. Výhoda jejích služeb je, že zajišťuje komplexní poradenství, takže se na ni celá naše rodina pravidelně obrací, a to nejen v otázkách financí, ale i realit a účetnictví. Má skvělý profesionální tým. Vždy nám někdo z její kanceláře reaguje obratem na všechny naše dotazy. Všichni jsou moc proklientsky zaměření. Neměnili bychom.

Václav H.

Václav H.

Nedávno mi zavolala specialistka z týmu paní Jirákové s tím, že máme pravděpodobně podpojištěný dům z důvodu růstu cen nemovitostí. Abych pravdu řekl, vůbec mě nenapadlo, že bych měl aktualizovat pojistku. Vše mi vysvětlila a smlouvu jsme upravili. Cením si toho, že na takovou věc myslí za mě.

Jitka H.

Jitka H.

Minulé léto jsem měla úraz nohy. Jelikož jsem nevěděla, na co přesně mám nárok ve své pojistné smlouvě, obrátila jsem se na svou poradkyni Andreu Jirákovou. Obratem mi poradila, jak mám postupovat, a pomohla s hlášením. Pojišťovna mi vyplatila pojistné plnění rychle a bez komplikací. Vřele doporučuji.

Alena V.

Alena V.

Nedávno jsem řešila s partnerem hypoteční úvěr na koupi bytu. Jelikož jsem na rodičovské dovolené a partner pracuje jako OSVČ, nebylo jednoduché úvěr vyřídit. Měla jsem doporučení na několik finančních poradců, ale bohužel se ani jednomu nepodařilo úvěr vyřídit. Když už jsme se začali smiřovat s tím, že vlastní bydlení mít nebudeme, narazili jsme přes známého na Andreu, která nám hypotéku vyřešila a konečně můžeme říct: Bydlíme ve svém. Ona a její tým umí zázraky.

Jan a Anna V.

Jan a Anna V.

Paní Andrea nám již 15 let úspěšně pomáhá bojovat proti inflaci a dobře a bezpečně nám zhodnocuje celoživotní rezervy. Pravidelně nás informuje o možnostech a stavu našeho portfolia a aktualizuje nám i všechny ostatní smlouvy. Vřele doporučuji, pokud chcete ve svých financích opravdového profesionála.

Veronika V.

Veronika V.

S paní Jirákovou z BC jsme uzavírali několik investičních produktů a pravidelně s ní své investice řeším. Vždy mě informuje o novinkách v našem investičním portfoliu a na výsledcích vidím, že jsme v těch nejlepších rukách, co se týká financí. Dlouhodobě mi pomáhat generovat 7,4 % p.a. na mém portfoliu.

Radek E.

Radek E.

S Andreou jsem několik měsíců diskutoval nad tématem hypotéky. Nakonec mě namotivovala a hypotéku bez nemovitosti jsem si s její pomocí sjednal. Tím jsem uspořil více než 550 000 Kč na úroku oproti tomu, kdybych si hypotéku řešil až při nákupu své nové nemovitosti. Moc jí za to děkuji. Kdyby to bylo jen na mně, tak tuto úsporu nezískám.

Kontaktní formulář

Chcete poradit, jak výhodně naložit se svými financemi? Sháníte nové bydlení či zvažujete prodej nemovitosti? Stačí vyplnit formulář. Ráda se vám ozvu pro osobní či online konzultaci zdarma.

    Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s naším Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.