Andrea Jiráková

Pomohu vám dosáhnout na vlastní bydlení či získat hypotéku na pronájem

Hypotéky

Vlastní bydlení je často jen těžko splnitelný sen, zatímco hypotéka představuje až příliš reálnou noční můru. U nás to neplatí. Hypotékám se věnuji osobně již od roku 2006, mám v týmu špičkové hypoteční specialisty a spolupracujeme s celým bankovním trhem, takže rychle zjistíme, kde dostanete nejlepší úvěr. Díky silné pozici Broker Consulting vám ho vyjednáme za výhodných podmínek. Od vás potřebujeme pouze důvěru, o zbytek se už postaráme. Umíme řešit i podnikatele a firemní financování nebo financování pro SVJ či bytová družstva.

Podívejte se, jak hladce vyřešíme vaši hypotéku

Play Video
Unikátní srovnávač úvěrů

Chcete si spočítat orientační výši hypotéky?
Nebo zjistit aktuální nejvýhodnější úrokové sazby na trhu?

3 kroky k sjednání hypotéky

1. KROK
Na úvodní schůzce pozorně vyslechnu vaše plány, přání a sny. Získám veškeré potřebné informace a ve spolupráci s hypotečním specialistou, který je expertem v oboru, vám připravíme to nejlepší řešení přesně na míru. Pokud ještě nemáte vybranou konkrétní nemovitost, začneme vám posílat aktuální nabídky z naší veřejné i neveřejné databáze realit na prodej dle vašich požadavků.
2. KROK
Během druhého setkání vás důkladně seznámíme s konkrétním plánem, jak co nejvýhodněji zajistit financování na nákup vámi vyhlédnuté nemovitosti. Většinu dokumentů je možné dodat elektronicky – šetříme vám tak čas a vše rychleji předáme na schválení do vybrané banky.
3. KROK
Já a můj tým zajistíme veškerá jednání s bankou a úřady.
Zjistěte, o kolik let můžete díky pravidelným investicím zkrátit splácení hypotéky

Kalkulačka hypotéka a pravidelná investice

Spočítejte si, jak ovlivní podmínky splácení jednorázová investice

Kalkulačka hypotéka a jednorázová investice

Reference
Josef H.

Josef H.

Loni v listopadu jsem prodával byt v Praze, který jsem zdědil po svých rodičích. Váhal jsem, zda ho prodat sám bez realitky, nebo využít realitní kancelář. Jelikož jsem měl dobrou zkušenost již z minulosti s paní Jirákovou, která mi vyřizovala hypoteční úvěr, a dozvěděl jsem se, že nabízí i tyto služby, obrátil jsem se na ni. Paní Jiráková prodala byt velice rychle a za cenu vyšší než jsem očekával. Vše bez komplikací a bezpečně. Navíc mi pomohla s přepisem služeb a doporučila kontakt na skvělého daňaře i odhadce. Doporučuji všem, kteří váhají nad tím, jak prodat svou nemovitost rychle, bezpečně, bez starostí a za tržní cenu..

Standa B.

Standa B.

S paní Jirákovou z Broker Consulting jsme velice spokojení – již několik let nám dělá finančního poradce. Výhoda jejích služeb je, že zajišťuje komplexní poradenství, takže se na ni celá naše rodina pravidelně obrací, a to nejen v otázkách financí, ale i realit a účetnictví. Má skvělý profesionální tým. Vždy nám někdo z její kanceláře reaguje obratem na všechny naše dotazy. Všichni jsou moc proklientsky zaměření. Neměnili bychom.

Václav H.

Václav H.

Nedávno mi zavolala specialistka z týmu paní Jirákové s tím, že máme pravděpodobně podpojištěný dům z důvodu růstu cen nemovitostí. Abych pravdu řekl, vůbec mě nenapadlo, že bych měl aktualizovat pojistku. Vše mi vysvětlila a smlouvu jsme upravili. Cením si toho, že na takovou věc myslí za mě.

Jitka H.

Jitka H.

Minulé léto jsem měla úraz nohy. Jelikož jsem nevěděla, na co přesně mám nárok ve své pojistné smlouvě, obrátila jsem se na svou poradkyni Andreu Jirákovou. Obratem mi poradila, jak mám postupovat, a pomohla s hlášením. Pojišťovna mi vyplatila pojistné plnění rychle a bez komplikací. Vřele doporučuji.

Alena V.

Alena V.

Nedávno jsem řešila s partnerem hypoteční úvěr na koupi bytu. Jelikož jsem na rodičovské dovolené a partner pracuje jako OSVČ, nebylo jednoduché úvěr vyřídit. Měla jsem doporučení na několik finančních poradců, ale bohužel se ani jednomu nepodařilo úvěr vyřídit. Když už jsme se začali smiřovat s tím, že vlastní bydlení mít nebudeme, narazili jsme přes známého na Andreu, která nám hypotéku vyřešila a konečně můžeme říct: Bydlíme ve svém. Ona a její tým umí zázraky.

Jan a Anna V.

Jan a Anna V.

Paní Andrea nám již 15 let úspěšně pomáhá bojovat proti inflaci a dobře a bezpečně nám zhodnocuje celoživotní rezervy. Pravidelně nás informuje o možnostech a stavu našeho portfolia a aktualizuje nám i všechny ostatní smlouvy. Vřele doporučuji, pokud chcete ve svých financích opravdového profesionála.

Veronika V.

Veronika V.

S paní Jirákovou z BC jsme uzavírali několik investičních produktů a pravidelně s ní své investice řeším. Vždy mě informuje o novinkách v našem investičním portfoliu a na výsledcích vidím, že jsme v těch nejlepších rukách, co se týká financí. Dlouhodobě mi pomáhat generovat 7,4 % p.a. na mém portfoliu.

Radek E.

Radek E.

S Andreou jsem několik měsíců diskutoval nad tématem hypotéky. Nakonec mě namotivovala a hypotéku bez nemovitosti jsem si s její pomocí sjednal. Tím jsem uspořil více než 550 000 Kč na úroku oproti tomu, kdybych si hypotéku řešil až při nákupu své nové nemovitosti. Moc jí za to děkuji. Kdyby to bylo jen na mně, tak tuto úsporu nezískám.

Kontaktní formulář

Chcete poradit, jak výhodně naložit se svými financemi? Sháníte nové bydlení či zvažujete prodej nemovitosti? Stačí vyplnit formulář. Ráda se vám ozvu pro osobní či online konzultaci zdarma.

    Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s naším Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.