Zhodnocuji klientům jejich úspory a vytvářím jim pasivní příjem

FINANCE

Získejte kontrolu nad svými financemi. Detailní analýzou příjmů a výdajů rychle odhalím, kudy vám zbytečně utíkají peníze, a poradím, jak je co nejefektivněji využít. Společně pak sestavíme finanční plán, díky kterému získáte dostatek prostředků na důležité životní milníky, jako je vlastní bydlení, špičkové vzdělání dětí, nové auto, investiční nemovitost na pronájem nebo předčasný odchod do důstojné penze, během níž se nebudete muset spoléhat na pomoc od státu.

Play Video

S čím vám já a můj tým
rádi pomůžeme?

Investice

Investice

Na běžném i spořicím účtu jsou vaše těžce vydělané úspory v bezpečí, ale zároveň vlivem inflace každým dnem ztrácejí na hodnotě. Sestavíme vám úspěšnou investiční strategii, která bude vycházet z vašich možností, cílů a základních pravidel investování – pravidelnost, dlouhodobost a diverzifikace. Vaše peníze tak budou i navzdory inflaci neustále zvyšovat svou hodnotu. A vy si tím jednodušeji splníte požadované cíle.

Finanční plánování

Finanční plánování

Ukážu vám, kde můžete ušetřit a jak efektivně hospodařit, abyste měli dostatek prostředků na důležité životní mezníky, jako je vlastní bydlení, dobré vzdělání dětí či procestování celého světa, a krok po kroku se přibližovali k finanční nezávislosti. Pomůžeme vám efektivně hospodařit, abyste byli dostatečně zajištění do budoucna. Zjistíme, jaké máte plány, sny i krátkodobé a dlouhodobé cíle, zanalyzujeme všechna důležitá data a společně vytvoříme detailní plán, díky kterému si je postupně jeden po druhém splníte. Základem naší spolupráce je dlouhodobý, pravidelný servis klienta a kontrola nastavené strategie a produktů.

Bankovní služby

Bankovní služby

Poradíme vám se založením a správou běžného, spořicího či termínovaného účtu se zajímavým zhodnocením a bez poplatků, pomůžeme při sjednávání hypotéky nebo spotřebitelského úvěru a ukážeme, jak se pracuje s internetovým či mobilním bankovnictvím. Jsme autorizovaní partneři mnoha bank a rádi vám ukážeme jejich prémiové produkty.

Zabezpečení

Zabezpečení

Nikdy nevíte, co bude zítra, za týden nebo za pět let. Ale můžete mít jistotu, že ať se stane cokoliv, tak o vás a vaše nejbližší bude postaráno. Společně najdeme vhodné pojistné produkty, abyste si udrželi současnou životní úroveň a nemuseli se vzdát svých stávajících cílů bez ohledu na to, jaké nečekané události nastanou. Pohlídáme, aby váš majetek nebyl podpojištěný v čase.

7 pravidel finančního plánování

1

Zbavte se drahých dluhů

Nevydělávejte jen na splácení nevýhodných úroků, kvůli kterým si nic neušetříte.
Play Video
Play Video

2

Vytvořte si provozní rezervu

Mějte vždy k dispozici dostatek prostředků na úhradů nečekaných výdajů, jako je rozbitá pračka.

3

Dobře a výhodně pojistěte rodinu a majetek

Pojistěte se pro případ dlouhodobého výpadku příjmů, náhlého zničení majetku nebo jiných událostí, které mohou lidem bez správného zabezpečení dramaticky změnit životní úroveň.

Play Video
Play Video

4

Vyřešte si vlastní bydlení

Místo placení nájmu raději splácejte vlastní bydlení, ať si po jeho splacení výrazně snížíte životní výdaje a v důchodu se nemusíte trápit placením drahého bydlení.

5

Pravidelně investujte do výnosných strategií

Čas hraje ve prospěch zhodnocení, takže čím dříve začnete investovat, tím levnější a bezpečnější to bude.
Play Video
Play Video

6

Nedržte volné prostředky na běžných účtech a termínovaných vkladech

Nechte si v bance jen provozní rezervy, zbytek úspor investujte do nemovitostí, akcií nebo podílových fondů a překonejte dlouhodobou inflaci, ať vaše peníze neztrácejí na hodnotě.

7

Optimalizujte drahé produkty

Prověřte, zda všechna pojištění dávají smysl a výše jejich plnění odpovídají účelu sjednání. Zkontrolujeme vám správné parametry a nastavení, ale i oprávněné osoby.

Play Video

Kalkulačky

Spočítejte si, jak výhodná může být vaše investice

Kalkulačka budoucí hodnoty investice

Podívejte se, za jak dlouho našetříte tolik, kolik potřebujete

Kalkulačka pravidelná úložka

Získejte představu o orientační výši vašeho starobního důchodu

Kalkulačka starobního důchodu

Spočítejte si, co způsobí inflace s vaší rezervou v čase, pokud proti inflaci účinně nebojujete

Kalkulačka inflace

Podívejte se na kouzlo složeného úročení v čase a nenechte své peníze ležet na běžných účtech

Kalkulačka úročení majetku

Reference
Josef H.

Josef H.

Loni v listopadu jsem prodával byt v Praze, který jsem zdědil po svých rodičích. Váhal jsem, zda ho prodat sám bez realitky, nebo využít realitní kancelář. Jelikož jsem měl dobrou zkušenost již z minulosti s paní Jirákovou, která mi vyřizovala hypoteční úvěr, a dozvěděl jsem se, že nabízí i tyto služby, obrátil jsem se na ni. Paní Jiráková prodala byt velice rychle a za cenu vyšší než jsem očekával. Vše bez komplikací a bezpečně. Navíc mi pomohla s přepisem služeb a doporučila kontakt na skvělého daňaře i odhadce. Doporučuji všem, kteří váhají nad tím, jak prodat svou nemovitost rychle, bezpečně, bez starostí a za tržní cenu.

Standa B.

Standa B.

S paní Jirákovou z Broker Consulting jsme velice spokojení – již několik let nám dělá finančního poradce. Výhoda jejích služeb je, že zajišťuje komplexní poradenství, takže se na ni celá naše rodina pravidelně obrací, a to nejen v otázkách financí, ale i realit a účetnictví. Má skvělý profesionální tým. Vždy nám někdo z její kanceláře reaguje obratem na všechny naše dotazy. Všichni jsou moc proklientsky zaměření. Neměnili bychom.

Václav H.

Václav H.

Nedávno mi zavolala specialistka z týmu paní Jirákové s tím, že máme pravděpodobně podpojištěný dům z důvodu růstu cen nemovitostí. Abych pravdu řekl, vůbec mě nenapadlo, že bych měl aktualizovat pojistku. Vše mi vysvětlila a smlouvu jsme upravili. Cením si toho, že na takovou věc myslí za mě.

Jitka H.

Jitka H.

Minulé léto jsem měla úraz nohy. Jelikož jsem nevěděla, na co přesně mám nárok ve své pojistné smlouvě, obrátila jsem se na svou poradkyni Andreu Jirákovou. Obratem mi poradila, jak mám postupovat, a pomohla s hlášením. Pojišťovna mi vyplatila pojistné plnění rychle a bez komplikací. Vřele doporučuji.

Alena V.

Alena V.

Nedávno jsem řešila s partnerem hypoteční úvěr na koupi bytu. Jelikož jsem na rodičovské dovolené a partner pracuje jako OSVČ, nebylo jednoduché úvěr vyřídit. Měla jsem doporučení na několik finančních poradců, ale bohužel se ani jednomu nepodařilo úvěr vyřídit. Když už jsme se začali smiřovat s tím, že vlastní bydlení mít nebudeme, narazili jsme přes známého na Andreu, která nám hypotéku vyřešila a konečně můžeme říct: Bydlíme ve svém. Ona a její tým umí zázraky.

Jan a Anna V.

Jan a Anna V.

Paní Andrea nám již 15 let úspěšně pomáhá bojovat proti inflaci a dobře a bezpečně nám zhodnocuje celoživotní rezervy. Pravidelně nás informuje o možnostech a stavu našeho portfolia a aktualizuje nám i všechny ostatní smlouvy. Vřele doporučuji, pokud chcete ve svých financích opravdového profesionála.

Veronika V.

Veronika V.

S paní Jirákovou z BC jsme uzavírali několik investičních produktů a pravidelně s ní své investice řeším. Vždy mě informuje o novinkách v našem investičním portfoliu a na výsledcích vidím, že jsme v těch nejlepších rukách, co se týká financí. Dlouhodobě mi pomáhat generovat 7,4 % p.a. na mém portfoliu.

Radek E.

Radek E.

S Andreou jsem několik měsíců diskutoval nad tématem hypotéky. Nakonec mě namotivovala a hypotéku bez nemovitosti jsem si s její pomocí sjednal. Tím jsem uspořil více než 550 000 Kč na úroku oproti tomu, kdybych si hypotéku řešil až při nákupu své nové nemovitosti. Moc jí za to děkuji. Kdyby to bylo jen na mně, tak tuto úsporu nezískám.

Kontaktní formulář

Chcete poradit, jak výhodně naložit se svými financemi? Sháníte nové bydlení či zvažujete prodej nemovitosti? Stačí vyplnit formulář. Ráda se vám ozvu pro osobní či online konzultaci zdarma.

    Stisknutím tlačítka ODESLAT FORMULÁŘ potvrzujete, že jste se seznámili s naším Prohlášením o ochraně osobních údajů a souborech cookie.